Eind september sponsorde Kabelnoord het 33e schoolkorfbaltoernooi in Dokkum. Meer dan 200 schoolkinderen uit Dokkum e.o. deden mee aan de sportieve middag. De organisatie van het toernooi was in handen van korfbalvereniging De Granaet.
Kabelnoord zorgt voor verbinding
Freerk Wind, directeur Kabelnoord: “Kabelnoord zorgt voor verbinding. Dat doen we niet alleen digitaal en online via internet, maar ook graag fysiek. Door het schoolkorfbaltoernooi te sponsoren brengen we jeugd, vrijwilligers en ouders uit deze regio met elkaar in verbinding én in beweging. Zo doen we iets terug voor de lokale mienskip.”
Aan het toernooi deden basisschoolkinderen uit de groepen 3 t/m 8 mee. Er werd fanatiek gekorfbald en vooral heel veel plezier gemaakt. Voor de jongste kinderen was er een speciaal oefenveldje ingericht. Hier konden ze oefenen met het gooien van de bal in een mini-korf.